Ważne

Toshiba Portege Z20t to będzie 12,5-calowa hybryda z Windows 8?

Pisałem Wam w czerwcu o dwóch ciekawych hybrydach od Toshiby, jedną z nich była Portege Z10t-A. Ma 11,6-calowy ekran, ale jeśli myślicie o czymś większym to do FCC (Federalna Komisja Łączności) trafiła Toshiba Portege Z20t, która będzie oferować 12,5-calowy ekran.

Niestety nie wiadomo na razie wiele o tym urządzeniu, poza tym, że będzie mieć 12,5-calowy ekran. Oczywiście możemy się domyślać, że będzie to kolejna hybryda, którą będziemy mogli zamienić w notebooka za pomocą dołączanej klawiatury. Bardzo prawdopodobne, że będzie pracować na procesorze Core M. System operacyjny to zapewne Windows 8. Reszta specyfikacji nie jest znana, ale możemy się spodziewać urządzenia z wyższej półki, które będzie rywalizować z opisywanym wczoraj 13-calowym tabletem Samsunga oraz Surface Pro 3 od Microsoftu.

Mnie cieszy bardziej informacja, że producenci zaczynają coraz poważniej myśleć o dużych hybrydach. Sam korzystam z mojego Asusa T100 i czasem brakuje mi trochę większego ekranu oraz mocniejszych podzespołów. Mam nadzieję, że ten segment rynku w 2015 roku będzie jednym z najdynamiczniejszych, ponieważ chętnie zainteresuje się czymś większym.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona