Ważne

Battle Worlds: Kronos – rozbudowana strategia na iOS i Android

PeCetowa wersja gry Battle Worlds: Kronos zadebiutowała na rynku niemal dokładnie rok temu, z miejsca zyskując sympatię fanów gier strategicznych. Wczoraj w sklepach z aplikacjami na urządzenia mobilne pojawiło się zaś jej tabletowe wcielenie, mające ambicje by stać się jedną z najbardziej rozbudowanych gier tego typu dostępnych obecnie na tablety.

Mimo iż mobilna wersja Battle Worlds dość mocno odbiega wyglądem od swego pierwowzoru, to jednak oba wcielenia oferują graczom tą samą, wymagającą i rozbudowaną mechanikę rozgrywki. Tytuł ten pełnymi garściami czerpie inspirację z kultowych, turowych strategii z początku lat dziewięćdziesiątych (a zwłaszcza serii Battle Isle). Fani gier tego typu znajdą tu więc dwie kampanie zapewniające ponad pięćdziesiąt godzin rozgrywki, zestaw pojedynczych map, wymagające AI oraz możliwość toczenia wojen z innymi graczami za pośrednictwem internetu lub przy jednym tablecie.

Gra Battle World: Kronos dostępna jest do nabycia w sklepach App Store (8,99 euro) i Google Play (37,97 zł). Posiadacze urządzeń z systemem Android mogą wcześniej wypróbować darmową wersję Lite, oferującą jedną misję z kampanii i jedną mapę dla trybu multiplayer.

BATTLE WORLDS: KRONOS  
BATTLE WORLDS: KRONOS LITE 

Komentarze

 • Hanter

  Osobiście podobają mi się takie strategie jeśli mają złożony system ekonomiczny tak jak w np civ 4/5

  • Aske

   Wydaje mi się jednak, że tutaj główny nacisk położony jest na walkę a ekonomia ogranicza się do zarządzania surowcami.

   • Hanter

    a szkoda bo sama walka jest nudna troche jak nie ma w niej ekonomi…

 • Sethemar

  Cena potężna jak na produkcję mobilną

 • Rag

  Pokazała się również Civilization Revolution 2 ale hmmm… to nie do końca to czego sie czlowiek spodziewał (delikatnie rzecz ujmując)…

  • ucel

   Szczegolnie ceny sie takiej czlowiek nie spodziewal…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona