Ważne

Klawiatura Swype za darmo na iOS

Każdy system mobilny z wersji na wersję zmienia się zarówno pod względem wizualnym, jak i bardziej istotnym z punktu widzenia użytkowników – funkcjonalnym. Apple przez lata zmuszało posiadaczy swoich urządzeń do korzystania z domyślnej klawiatury wirtualnej w iOS. Na szczęście w iOS 8 się to zmieniło, dzięki czemu każdy, kto chce, może porzucić ją na rzecz innego rozwiązania dostępnego w AppStore. A teraz jest ku temu idealna okazja, bo Swype na iOS dostępna jest za darmo.

Swype chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To jedna z najpopularniejszych (o ile nie najpopularniejsza…) klawiatur wirtualnych dostępnych na mobilne platformy. Pisanie na niej jest możliwe przez przesuwanie palcem po kolejnych literach wyrazu, który chcemy wprowadzić. Dzięki temu wprowadzanie tekstu jest dużo szybsze niż gdy korzystamy ze zwykłej klawiatury. A też i w wielu momentach po prostu wygodniejsze – zwłaszcza na małych ekranach, gdzie trudno trafiać w poszczególne klawisze (choćby na zegarku ;)).

Standardowo Swype na iOS kosztuje 0,89 euro. Jeśli więc ktoś do tej pory nie miał okazji zapoznać się z tą klawiaturą – może to zrobić właśnie teraz bez wydawania nawet centa. Warto pamiętać, że Swype obsługuje również słownik w języku polskim.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona