Wiko VIEW

Orange w znacznej części zdejmuje limity z LTE

Do tej pory klienci Play mieli powody do zadowolenia, ponieważ do końca 2014 roku mogli korzystać z LTE bez limitu. To przyciągało nabywców, jednak teraz warto spojrzeć na to, co przygotowało Orange. Być może jest nawet atrakcyjniej. 

Wiele tabletów jest pozbawionych modemu 3G, o 4G nie wspominając. Jednak wszyscy posiadacze odpowiednio wyposażonych tabletów, ale nie tylko, bo i smartfonów, powinni pochylić się nad ofertą Orange.

Rzecznik tej sieci poinformował na blogu, że firma wprowadza nielimitowany Internet LTE. Promocja dotyczy obecnych i nowych abonentów Orange i nju mobile w wybranych ofertach telefonicznych i wszystkich internetowych. Dzięki ofercie każdy klient, który wykorzysta swój podstawowy pakiet, będzie mógł bez jakiegokolwiek lejka korzystać z sieci LTE – oczywiście, jeżeli jest w jej zasięgu. Obecnie 4G w Orange obejmuje 58 proc. populacji kraju. Promocja obowiązuje do końca marca przyszłego roku.

To jednak nie koniec. Każdy, kto zawrze dwuletnią umowę z operatorem na Internet Orange Free Net 69,90 i Orange Free Net 89,90, otrzyma nielimitowane LTE przez cały okres trwania umowy.

http://www.youtube.com/watch?v=wNpSXnSW94A

Muszę przyznać, że zdjęcie limitów na LTE w Orange brzmi ciekawie. Gdyby nie ograniczenie prędkości pobierania do 10 Mb/s w ofercie Free Net 69,90 zacząłbym się zastanawiać nad migracją do Orange. Jeszcze ciekawiej wygląda kwestia nju mobile z rachunkiem i LTE, ale to temat na oddzielny wpis.

Komentarze

  • Przebudzony

    Fajnie byloby zobaczyć artykuł porównujący dostępne oferty nielimitowanego (bez pakietu danych) internetu różnych firm na SW, kiedys zrobiliście porównanie sieci ofert sieci komórkowych co mimo ze bylo sponsorowane to bylo naprawde świetnym artykułem ^^ pozdro!

  • Oferta nie dotyczy mnie bo się nie mam szans na pomarańczowe LTE http://kormo.pl/orange/

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona