Belkin już zaprezentował swoje akcesoria dla nowych urządzeń Apple

Belkin już zaprezentował swoje akcesoria dla nowych urządzeń Apple

Wczoraj odbyła się konferencja, podczas której Apple zaprezentowało iPada mini 3 oraz iPada Air 2, a już dziś pojawiły się pierwsze informacje na temat akcesoriów dla tych urządzeń.

Firma Belkin zaprezentowała dziś szereg akcesoriów dla nowych urządzeń Apple. Pierwszym z nich jest etui QODE Ultimate Pro na iPada Air 2. Dzięki znajdującej się w nim klawiaturze QWERTY użytkownik będzie mieć wrażenie, że korzysta z laptopa, a klawisze są podświetlane w trzech poziomach jasności. QODE Ultimate Pro kosztuje 150 dolarów.

belkinultimatekeyboardcase-800x538

Kolejnym akcesorium zaprezentowanym przez Belkina są QODE Slim Style Cover dla iPada mini 3 oraz iPada Air 2. Są to klasyczne etui, które sprzedawane będą w wielu kolorach. Ich ceny rozpoczynają się od 39 dolarów.

belkinslimandstripe

Trzeba przyznać, że produkty Belkina mogą się podobać. Ich design jest bardzo ładny, a na zdjęciach sprawiają wrażenie wytrzymałych. Ale jakie są w rzeczywistości? Dajcie znać, jak kupicie powyżej zaprezentowane akcesoria.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona