Ważne

Meganoid 2 o połowe taniej w Google Play i AppStore

Lubicie platforówki w starym, dobrym stylu? Jeśli tak, to musicie poznać grę Meganoid. Jej druga edycja jest teraz dostępna 50% taniej na urządzenia pracujące pod kontrolą iOS oraz Androida.

Meganoid 2 to gra, która została stworzona w duchu starych, 16-bitowych platformówek. W rozgrywce wcielamy się w bohatera, który ma za zadanie, w określonym czasie, pokonać poziomy pełne licznych przeszkód. Jest ich kilkaset, o zróżnicowanym poziomie trudności. Cała szata graficzna wykonana jest w 2D. Cieszy oko i budzi wspomnienia z dzieciństwa.

Tytuł ten standardowo kosztuje około 8 złotych, a teraz jest dostępny za połowę ceny. Co ważne, promocja obejmuje wersję na Androida, jak i iOS. Śpieszcie się!

Komentarze

  • Monstrual

    Pamiętając czasy Pegasusa, Super Nintendo, N64 oraz kolejnych generacji konsol, trudno uznać tę grę za udaną. Nawiązuje co prawda do starych czasów, ale fizyka ruchów pozostawia wiele do życzenia. Preferuję platformówki, w których samo skakanie (jakkolwiek to brzmi) sprawia mega frajdę. Lep’s World w 3 odmianach, na iOS, Androida i WP, pozostaje niedoścignionym wzorem.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona