W reklamach Google uchwycono Nexusa 9 i 6

Kampania reklamowa Google, dotycząca Androida i Nexusów, ruszyła. Ma być krótko i treściwie, aczkolwiek zabawnie – takie jest pierwsze wrażenie po obejrzeniu spotów. Google w reklamie postawiło na stwierdzenie “Be Together, Not The Same”, czyli bądźmy razem, nie tacy sami. 

Niejednokrotnie już reklamówki były źródłem przecieków. Wygląda na to, że tym razem firma z Mountain View potwierdziła w reklamach wygląd swoich urządzeń. Dziś Evan Blass pokazał prawdopodobne zdjęcie prasowe Nexusa 6, który jest bliźniaczo podobny do sprzętu pokazanego na poniższym filmiku. Reklama zdaje się potwierdzać nie tylko wygląd, ale też wielkość. Zaczyna się od tego, że na przystanku jeden z Androidów wyciąga swojego zapewne Nexusa, na to inny Android wzrusza ramionami i wyciąga swojego. Wtedy trzeci, co ciekawe najmniejszy ;-), wyciąga znacznie większego Nexusa 6.

Natomiast jeżeli chodzi o Nexusa 9, to trzeba mieć wprawne oko, aby dostrzec tablet na wideo poniżej. Został znacznie mniej wyeksponowany aniżeli Nexus 6. W szalonym autobusie szary tablet trzyma blond Android. Z kolei kierowca autobusu ma na ręku zegarek z Android Wear. Mówi się, że jutro może zostać pokazany nie tylko któryś lub oba Nexusy, ale także Android Wear 2.0 czy przystawka Android TV.

android nexus 9 reklama

Jest jeszcze trzeci, krótki spot reklamowy.

Komentarze

 • Konrad Uroda-Darłak

  Nie rozumiem tych reklam :(

  • Ja też w nich jakoś większego przesłania nie widzę…

   • Patryk

    iPhone jest jeden ‘THE SAME’ (no dobra dwa, z identycznym softem) zaś Androidów jest cała masa – “dla każdego coś dobrego” ‘TOGETHER’ – wybierasz telefon pod siebie
    CAPITAN OBVIOUS

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona