Ważne

BIG Launcher dedykowany seniorom 75% taniej w Google Play

Coraz częściej widzi się seniorów korzystających z tabletów. Jednak nie zawsze ich wzrok pozwala na komfortowe użytkowanie z tego typu urządzeń. Z myślą o takich osobach powstał BIG Launcher. Interfejs, który zamienia standardowe ikony na większe, lepiej widoczne. Warto się nim zainteresować, bowiem właśnie teraz dostępny jest 75% taniej.

Z okazji trzeciej rocznicy działalności deweloper BIG Launcher, który zajmuje się tworzeniem aplikacji pomagających osobom starszym i niedowidzącym, ogłosił promocję na jeden ze swoich launcherów. Teraz aplikacja kosztuje dziewięć złotych, a standardowo możemy dostać ją za ponad 40 złotych.

BIG Launcher zamieni standardowy interfejs na prosty i czytelny. Dzięki dużym piktogramom bardzo dobrze przedstawiającym funkcje urządzenia, nie ma możliwości, aby osoba korzystająca z urządzenia się pomyliła. Do wyboru mamy wiele motywów wizualnych oraz ikon. Dostępny tryb pełnego ekranu oraz ochrona hasłem zapobiega użytkownika przez zagubieniem się albo usunięciem czegoś ważnego z urządzenia. Tworzy to całkowicie bezpieczne środowisko mobilne.

Komentarze

  • netdog

    Nie tylko dla seniorów.
    Świetnie spełnia swoją rolę jako alternatywny launcher do obsługi mniejszych urządzeń dla korzystających często z nich w aucie.

  • mario

    Polecam polski launcher Grand Launcher, który został stworzony specjalnie dla seniorów.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona