Wyciekła instrukcja do Motoroli Droid Turbo, która będzie bardzo mocnym phabletem

Przed zakupem Motoroli przez Google wielu użytkowników już postawiło krzyżyk na amerykańskiej firmie. Jednak ten zakup wyszedł jej na dobre, a przejęcie przez Lenovo także zapowiada się jako świetny ruch. Poznaliśmy już Moto G oraz Moto X, a niedługo ma trafić na rynek Nexus 6 stworzony przez Motorolę. Jednak to nie wszystko i Droid Turbo to kolejne świetne urządzenie!

O Motoroli Droid Turbo już pisałem jakiś czas temu, jednak teraz wyciekła do sieci instrukcja obsługi tego modelu i wiemy o nim trochę więcej. Potwierdziły się informacje o specyfikacji i zobaczymy w tej Motoroli 5,2-calowy wyświetlacz, 21-megapikselowy aparat główny z podwójną diodą LED, NFC oraz łączność 4G LTE. Poza tym tak, jak wspominałem w poprzednim tekście, będzie wspierać szybkie ładowanie baterii oraz ładowanie bezprzewodowe.

Telefon przeznaczony jest dla sieci Verizon, ale Motorola chce się otwierać na nowe rynki, więc może zobaczymy jego europejską wersje pod inną nazwą. Chcielibyście, żeby ten phablet trafił na nasz rynek?

Komentarze

 • Adam

  Warto wspomnieć o Snapdragonie 805 i Adreno 420.

  • Nie było tego w instrukcji, więc nie podawałem teraz. Pisałem o Snapdragonie 805 w podlinkowanym tekście, ponieważ wtedy mówiło się o nim ;)

 • rolex

  5,2 cala zalicza się do grupy phabletów???

  • Phablety według większości to urządzenia między 5 a 7 cali ;)

   • Gość2

    Jeszcze w marcu było to 5,5″. Widać kurczą się.Tabletotelefonowo :3

    • rolex

     To moje Sony Xperia Z Ultra to już chyba telewizor z funkcją dzwonienia :D

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona