Wiko VIEW

Ruszyło mobilne Humble Bundle 9!

Jeśli nigdy nie słyszałeś o Humble Bundle, to jest to serwis, na którym w okazyjnej cenie możesz zakupić popularnie i zwykle dość drogie gry. Część dochodu z nich jest przekazywana na cele charytatywne. W edycji mobilnej dostępne są gry na Androida.

Żeby zakupić 3 gry, czyli Syberia, Neuroshima Hex i Bardbarian: Golden Axe Edition, płacisz ile chcesz (nie bądź sknerą!). Sama Syberia w Google Play kosztuje aktualnie 18,49 złotych, więc okazja jest naprawdę dobra.

By dostać kolejne 3 gry: First Strike, Out There i Leo’s Fortune musisz zapłacić więcej, niż obecna średnia wpłat, czyli aktualnie 3,20 $, co wciąż jest świetną ofertą.

Czasu na zastanowienie nie aż tak wiele, ponieważ akcja kończy się za 13 dni (w momencie publikacji). Okazja by nabyć legalnie tak dobre produkcje i przy okazji zrobić coś dobrego nie zdarza się codziennie, więc – moim zdaniem – naprawdę warto!

Z ofertą możesz zapoznać się na stronie Humble Bundle.

Komentarze

 • bartolinio

  a jak to działa? dostajemy potem możliwość pobrania z jakiegoś linku? przypisany ten zakup będzie do jakiegoś konta?
  bo przecież nie dostaniemy tego z Google Play

  • Slawomir Procelewski

   Po zakupie aplikacji musisz sciagnac mobilna apke Humble Bundle i zalogowac sie na swoje konto w HB. Tam widzisz liste zakupionych przez siebie gier, masz tez mozliwosc wykonania aktualizacji gier juz zainstalowanych. Z apki sciagasz pliki apk, ktore sa potem instalowane u Ciebie na telefonie/tablecie (wymaga ustawienia odpowiedniej opcji w systemie)

   • bartolinio

    ok dzięki za wyjaśnienie
    teraz wszystko jasne

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona