Panasonic Toughpad FZ-B2 to nowy wytrzymały, 7-calowy tablet

Panasonic Toughpad FZ-B2 to nowy wytrzymały, 7-calowy tablet

Panasonic nie jest jednym z najważniejszych graczy na rynku tabletów, ale ma bardzo ciekawą serię Toughpad. Jeśli jej nie znacie to musicie rzucić okiem na kilka bardzo wytrzymałych urządzeń, jak chociażby FZ-E1, FZ-X1 oraz FZ-G1 mk2. Nie są to produkty dla każdego, ale jeśli potrzebujecie bardzo wytrzymałego sprzętu, to powinniście się nimi zainteresować. Tak samo jak nowym Toughpad FZ-B2.

Panasonic FZ-B2 to 7-calowy tablet, który wyświetla obraz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Pracuje on pod kontrolą systemu Androida 4.4 KitKat. Jego waga to 540 g, w grubość wynosi 18 milimetrów. Bateria ma starczyć na 7 godzin pracy, a dodatkowo znajdziemy w nim także czytnik kodów kreskowych. Nie jest niestety znana jego pełna specyfikacja, ale wiemy że będzie to wytrzymałe urządzenie.

Potwierdza to między innymi certyfikat IP65, dzięki któremu wiemy, że jest on odporny na kurz i wodę. Specjalne obudowa czyni go również dużo wytrzymalszym na upadki i wstrząsy. Nie znamy na razie jego ceny, ale ma być on dostępny pod koniec listopada.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona