Ważne

Motorola Moto X (2014) Pure Edition wyceniona w Wielkiej Brytanii

Fani Motoroli i czystego Androida w Wielkiej Brytanii mają powody do zadowolenia. Ci, którzy czekali na Motorolę Moto X (2014) Pure Edition, mogą ją już zamawiać dzięki Moto Maker. O tytułowym phablecie pisaliśmy w połowie września, mówiło się, że może być dostępny jeszcze we wrześniu. Widać, że dużego poślizgu nie było. 

W najtańszym wariancie na Moto X (2014) PE z 16 GB pamięci wewnętrznej trzeba przeznaczyć 419,99 funtów. Patrząc na dzisiejszy kurs funta phablet kosztuje ponad 2200 zł. Natomiast za wersję z 32 GB pojemności należy wyłożyć 459,99 funtów. Jest jeszcze opcja – 16 GB z klapką wykonaną z drewna lub ze skóry, która została wyceniona również na 459,99 funtów.

Motorola Moto X (2014) oferuje 5,2-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości FullHD. Sercem urządzenia jest Snapdragon 801 2,5 GHz oraz 2 GB pamięci RAM.

Póki co tylko wersja Pure Edition jest dostępna w Moto Maker. Nie wiemy ile trzeba będzie poczekać na standardową wersję Moto X (2014).

motorola moto x 2014 pure edition

Komentarze

 • Adrian Kresek Kraska

  32GB pamięci RAM? No w to nie uwierzę ;) Q co do telefonu to fajny, ale wydaje mi się, że jednak trochę zbyt drogi.

  • LightBluer

   Gdzie Ci pisze że jest 32GB ram? Ja widze tylko 32 GB :)

   • Adrian Kresek Kraska

    Najwidoczniej już poprawili tekst :)

    • Pawel

     ale ciągle nie poprawili ceny. w tekście 20 funtów wyższa niż na obrazku

     • Panowie, jeżeli gdzieś widzicie błąd, a takowe się zdarzają, to zgłaszajcie za pośrednictwem formularza. Info pod tekstem.

     • Nie Bede Sie Logowal

      A ile osób Wasza redakcja liczy? Może przed publikacja sprawdzajcie siebie nawzajem… Bardziej to profesjonalne będzie a i Wy się może bliżej poznacie :)

     • Dziękować za radę, ale to nie takie proste, albo inaczej, to po prostu trudne do wykonania przy takiej specyfice pracy. Wszystkie teksty, na tyle, na ile jest to możliwe są sprawdzane przed publikacją. Niestety, tekst jest czytany przeważnie raz i przez jedną osobę. To za mało, przynajmniej w prawdziwym świecie, by skutecznie usunąć możliwie wszystkie błędy. Potrzeba przeczytać tekst przynajmniej 3 razy, żeby usunąć większość błędów, a i tak zawsze jest szansa, że coś się przeciśnie. Tak to już jest. Nie będę się zagłębiał w szczegóły, bo wyjdzie z tego prawdziwy elaborat. Tak czy siak sporo robimy, by zminimalizować ilość błędów, ale te się zdarzają. Dlatego mamy specjalny system ich zgłaszania i dzięki sprawnym oczom oraz czujności naszych czytelników, poprawiamy teksty prawie od razu w momencie sygnalizacji o błędzie i świat staje się szczęśliwszy.

      Redakcja się zna między sobą i utrzymuje zdrowe relacje. Ile? http://www.tabletowo.pl/redakcja/

 • ba

  Mam wrażenie że ostatnio wszystkie smartfony różnią się tylko “opakowaniem” i producentem, a w środku każdy taki sam.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona