Ważne
Wiko VIEW

Chuwi DX1 – tablet z 13-megapikselowym, obrotowym aparatem

Ostatnio na naszym portalu coraz częściej wspominamy o chińskim producencie Chuwi. Dzieje się tak, ponieważ wypuszcza on bardzo ciekawe tablety, często wyprzedzające pod wieloma względami urządzenia od czołowych producentów. Dziś poznaliśmy specyfikację techniczną modelu DX1 – pierwszego na świecie tabletu z obrotowym aparatem.

Chuwi DX1 wyposażony został w czterordzeniowy układ MediaTek MTK8392 1,3 GHz, jeden gigabajt pamięci operacyjnej, 16 GB pamięci na pliki z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD, niespełna 7-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1280 x 720 pikseli oraz baterię o pojemności 3 000 mAh. Ponadto znajdziemy tutaj moduł WiFi, Bluetooth 4.0 oraz wspomniany 13-megapikselowy aparat, który może obrócić się o 200 stopni. Całość pracować ma pod kontrolą Androida w wersji 4.4.

Chuwi-DX1_4

Trzeba przyznać, że urządzenie prezentuje się bardzo okazale. Producent niewątpliwie wzorował się na smartfonie Oppo N1, jednak jego stylistyka jest inna. Cena modelu DX1 wynosić będzie 800 juanów, czyli około 400 złotych.

Komentarze

  • aaaa

    Czyli w polsce po sprowadzeniu 800

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona