Ważne

Według Samsunga problem z odstającą ramką to nie problem…

Wiem, że brzmi to kuriozalnie, ale tak niestety jest. Po aferze z wyginającym się flagowcem sadowników okazało się, że konkurent w postaci Galaxy Note 4 też ma problem. Otóż między ekran, a metalową ramkę można wcisnąć wizytówkę, a nawet kartę kredytową. Co ciekawsze, według producenta to wcale nie jest problemem. 

Mało tego. Samsung twierdzi, że z czasem szpara może się powiększać, ale ma to kompletnie nie wpływać na konstrukcję oraz pracę urządzenia.

AndroidCentral dotarł do oficjalnej wiadomości, która widniała na stronie Samsunga. Dotyczyła ona szczeliny, w którą co niektórzy zdołali wcisnąć np. kartę kredytową. Co ciekawsze, owa szpara wg. Samsunga jest wymuszona technologicznie, jeśli można to w ogóle tak określić. Samsung Galaxy Note 4 spełnia wszystkie wymogi jakościowe i wszystko jest z nim w porządku – tak twierdzi PR Samsunga.

Mimo zapewnień firmy o jakości i braku wpływu szczeliny na działanie urządzenia, czułbym się nieco pokrzywdzony. Sądzę, że nie powinno jej być, bo wiadomo, że telefonu używa się przeróżnych warunkach i łatwo o zabrudzenia, które równie łatwo mogą się gromadzić w tej wolnej przestrzeni między ramką a wyświetlaczem.

Komentarze

 • kris

  Głęboko bym się zastanowił przed zakupem , po paru miesiącach trochę brudu się uzbiera.
  Wole juz iPhone 6 plus….

 • Sony

  Chodzi o WENTYLACJĘ :) najnowsze, super mocne podzespoły wymagają dobrej wentylacji. I ta szpara ją zapewnia.

  W iPhone 6 chodzi o nasza wygodę :) – w czasie siadania – sztywny telefon mocno pogarsza nam komfort :) – iPhone 6 zaś DOPASOWUJE się do krzywizn naszego ciala. Dzięki temu siadając nie odczuwany dyskomfortu.

  • heh

   Wątpię, bo wg raportów tylko jedna seria miała tą wadę. Raczej to zabezpieczenie Samsunga przed zwrotami modeli, którym się to zdarzy.

   • Sony

    Przecież żartuję :)
    Jasne, że jest to wada – ALE – Samsung stosuje metodę Apple.
    Zresztą to dość powszechna praktyka – nie tak dawno oglądałem program w którym kobieta się skarżyła na Mercedesa.
    Kupiła SLS’a za prawie 2 Miliony zł – i po miesiącu “padł” jej silnik :)
    Wiesz co na reklamację jej odpowiedział Mercedes : ŹLE pani jeździła :) :)

 • Arrczi

  To świetna wiadomość :)
  Nie będzie dylematu co kupić. Note 3 będzie tańszy i lepiej wykonany.
  Gorzej jak cichaczem to poprawią.

 • miku666

  Jak to kolega na samym dolę napisał BĘDZIE ZBIERAŁ się brud he he ale po czasie TEN BRUD wyrówna te szczeliny i nie będzie problemu he he KTO TU NIE MARZY aby strzępki materiału jakiś kurz kamyczki WESZŁY BY TOBIE w ramkę telefonu za ponad 3000 zł he he cud miód

 • Adam

  Może napiszcie też o OnePlus które uważa że zażółcony ekran to nie wada

  http://shem.pl/oneplus-one-gwarancja/

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona