Ważne

ASUS VivoTab 8 trafi do sprzedaży już w październiku. Cena? 200 dolarów

Podczas tegorocznych targów IFA, Asus zaprezentował model VivoTab 8 pracujący pod kontrolą Windowsa 8.1. Nie było wtedy wiadomo, w jakiej cenie będzie oferowane to urządzenia. Dziś ją poznaliśmy.

Według danych przekazanych przez zagraniczne media, Asus zamierza wprowadzić do sprzedaży wyżej wspomniane urządzenie już w październiku. W pierwszej kolejności ma trafić do USA, a później zobaczymy go w Europie. Co ciekawe, będzie kosztować tylko 200 dolarów, co w przeliczeniu wyniesie mniej więcej 600 złotych. Oczywiście nie mamy pewności, że cena ta zostanie zachowana na naszym rynku.

VivoTab 8 wyposażony został w 8-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy układ Intel Atom Z3745 Bay Trail, dwa aparaty z matrycami 2-megapikseli, dwa gigabajty pamięci operacyjnej oraz 32 GB pamięci na pliki. Ponadto znajdziemy tutaj moduł WiFi, GPS oraz Bluetooth w wersji 4.0, a bateria o pojemności 15,2 Wh ma zapewnić nam pracę na urządzeniu przez osiem godzin.

Komentarze

  • Raf Nowakowski

    Dlaczego tak mało tabletów z Windowsem 8.1 ma modem 3G/LTE? Nie rozumiem tego. Tablet bez dostępu do internetu (poza WiFi) jest bezsensowny.

  • Next

    A kiedy VivoTab Note 8 zagości w Polsce?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona