Humble Bundle 11 już dostępne

Humble Bundle to ciekawa akcja, której nie trzeba chyba przedstawiać posiadaczom urządzeń z systemem Android. To właśnie ona pozwala im regularnie zaopatrywać się w nowe tytuły za półdarmo, wspierając przy tym rozmaite organizacje charytatywne.

Podstawowy zestaw gier, który można nabyć za dowolną sumę pieniędzy składa się z awangardowej platformówki Thomas was Alone, logicznej Bridge Constructor Playground oraz dwóch części strategicznej serii Cubemen. Po przekroczeniu średniej wpłat, która wynosi obecnie 6,42$ otrzymamy dodatkowo planszówkę Small World 2 oraz trzy części przygodowej sagi Blackwell (a także kilka tajemniczych tytułów, które zgodnie z tradycją poznamy dopiero za kilka dni). Humble Bundle 11 wprowadza też kolejny próg wynoszący 11$ po przekroczeniu którego otrzymamy dodatkowo Surgeon SimulatorAnomaly Defenders. Wszystkie gry wchodzące w skład zestawu są kompatybilne z systemami Android, Windows, OS X i Linux, a ich łączna wartość przekracza 100$. Warto też pamiętać o tym, że Humble Bundle pozwala nam samodzielnie rozdzielić wpłacane przez nas pieniądze pomiędzy twórców gier, organizacje charytatywne (konkretniej: Electronic Frontier Foundation i Child’s Play Charity) i organizatorów akcji.

Więcej informacji na temat Humble Bundle 11 znajdziecie na jej oficjalnej stronie internetowej.

Komentarze

 • Tomasz Lenartowski

  W zasadzie nie ma czegoś takiego jak Humble Bundle 11. jest seria humble bundle PC and Android (wcześniej Humble Bundle With Android i to jest 11 odsłona). Obok mamy serię Humble Indie Bundle, która ma własne numerowanie. Ale to czepialstwo :).

  • Aske

   Zapomniałeś jeszcze o Humble Mobile Bundle, Humble Weekly Bundle i okazyjnych spinoffach takich jak Humble Sega Mobile Bundle czy Humble Double Fine Bundle (nie wspominając już o seriach nie związanych z grami) ;) No ale cóż zrobić, miejsce na serwerach drogie więc trzeba oszczędzać na tytułach newsów.

   • Tomasz Lenartowski

    Nie zapomniałem. Ale tylko indie ma własny licznik w okolicach 11 :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona