Ważne

2K obniża ceny Bioshock i 2K Drive

Firma 2K znana jest posiadaczom iPadów głównie za sprawą tabletowych wersji dużych komputerowych hitów, takich jak chociażby Civilization, Sid Meier’s Pirates! czy XCOM. Jakiś czas temu do tego szacownego grona dołączył kultowy Bioshock.

Niestety, podobnie jak większość pozostałych tytułów spod znaku 2K charakteryzował się on dość wysoką ceną, która w dniu premiery wynosiła 13,99 euro. Kwota ta okazała się najwyraźniej odstraszać potencjalnych nabywców (zwłaszcza że większość zainteresowanych tematem dawno już ukończyła ten tytuł na konsoli lub komputerze), dlatego też wydawca zdecydował się na obniżenie jej do 9.99 euro. Jeszcze ciekawszą promocję przygotowano zaś dla fanów gier wyścigowych, którzy mogą pobrać za darmo całkiem interesujące wyścigi 2K Drive (cena w dniu premiery – 5,99 euro). W tym wypadku należy jednak pamiętać, że gra posiada wbudowane mikropłatności.

Niestety, jak na razie nie wiadomo, czy nowe ceny wspomnianych gier utrzymają się na dłużej, czy też są to tylko chwilowe promocje.

BIOSHOCK
2K DRIVE

Komentarze

  • abba

    2k nie widzicie, że posiadacze iponów czy srajpodów nie są zainteresowani waszymi grami. Ich czas już się skonczył, to czas dla nas, Androidoużytkowników. Więc raz raz i proszę udostępnić na platformę androida. Bo*e tylko by zarobić jak najwięcej. Pieniążki w głowach ludzi.

    • abba=baba

      oj tam taki zart ;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona