Już w październiku do sprzedaży trafi Acer Aspire Switch 11

Już w październiku do sprzedaży trafi Acer Aspire Switch 11

Podczas tegorocznych targów IFA Acer zaprezentował masę nowych urządzeń. Wśród nich znalazła się ciekawa hybryda Aspire Switch 11. Dziś dowiedzieliśmy się, że producent zamierza ją wprowadzić do sprzedaży już w październiku.

Ile będziemy musieli zapłacić za wspomnianą wyżej hybrydę? Acer wycenił ją na niespełna czterysta euro. Na początku sprzęt trafi na niemiecki rynek, później zadebiutuje w pozostałych krajach.

Tabletowo.pl Już w październiku do sprzedaży trafi Acer Aspire Switch 11 Acer Hybrydy Windows

Przypomnijmy, że Aspire Switch 11 wyposażony został w 11,6-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1366 x 768 pikseli, dwa gigabajty pamięci operacyjnej, 64GB pamięci na pliki, z możliwością rozszerzenia z pomocą karty microSD, czterordzeniowy układ Intel Atom Z3745 oraz dwa porty USB.

Warto jednak zaznaczyć, że w sprzedaży będzie również wersja z układem Intel Core i5 oraz czterema gigabajtami pamięci operacyjnej.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona