Ważne
Wiko VIEW

IRU B1003GW to 10,1-calowy tablet z Windowsem, slotem na kartę sim i 1 GB RAM

Tablety z Windowsem są coraz ciekawszym wyborem na rynku. Szczególnie, że po dołączeniu klawiatury możemy bez problemu na nich pracować, a nie tylko przeglądać sieć i grać w gry, jak na produktach z Androidem. Takim właśnie urządzeniem jest IRU B1003GW.

IRU B1003GW to 10,1-calowy tablet z ekranem IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Jego sercem jest 4-rdzeniowy procesor Intel Bay Trail-T Z3735E o taktowaniu 1,8 GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim także 16 GB pamięci wbudowanej, dwa 2-megapikselowe aparaty fotograficzne, głośniki stereo oraz WiFi. Na plus można także zaliczyć slot na kartę sim.

System w tym tablecie to Windows 8.1 with Bing, a razem z nim dostajemy Office 365 z roczną subskrypcją. Tak jak wspomniałem wcześniej ciekawym dodatkiem jest także klawiatura, dzięki której zmieniamy to urządzenie w hybrydę. Waga tabletu to 590 gram, a jego grubość wynosi 10,5 mm. Za czas pracy odpowiada bateria o pojemności 7900 mAh.

Komentarze

 • Atomy intela

  Na sklepowym acer switch 2/32 po sprawdzeniu menegera zadan bylo 400 wolnego ram i swap 2 giga zajetego a nic nie bylo wlaczone. Meneger urzadzen wlaczal sie minute. Tutaj z 1/16 to musi byc dopiero hardkorowo.

 • paul123

  Nie wiadomo jeszcze jak z portami, czy usb jest pelne ale raczej nie. W tabletach windows standardem jest albo pelny usb ale bez 3g albo micro usb i modem 3g. I nie ma innej jak narazie mozliwosci.

 • Grzech

  Rany.
  Dlaczego co chwilę wychodzą nowe tablety z windowsem w cenie 1000 i nie różnią się niemal niczym? Na dodatek te parametry: 1gb ram, 16gb pamięci… Przecież to jest żart.
  Dlaczego producenci nie wypuszczają czegoś pomiędzy topowymi surface i budżetowymi zabawkami takimi jak sprzęt z tego artykułu? Czy naprawdę stworzyć sprzęt z 4gb ram, atomem i może nawet aktywnym rysikiem w miarę przystępnej cenie jest tak trudno?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona