Halfbrick chce odświeżyć markę Fruit Ninja

Fruit Ninja to tytuł, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. W dniach swojej świetności ta prosta zręcznościówka gościła podobno na co trzecim urządzeniu z logo nadgryzionego jabłka. Jakiś czas temu musiała ona jednak ustąpić miejsca młodszemu pokoleniu.

Okazuje się jednak, że firma Halfbrick ma jeszcze dość ambitne plany dotyczące wspomnianej marki. W październiku tytuł ten otrzyma bowiem poważną aktualizację, dzięki której pokaże on graczom zupełnie nowe oblicze. Modernizacji poddane zostaną niemal wszystkie elementy gry, poczynając od wyglądu menu a kończąc na wprowadzeniu nowych trybów rozgrywki. Co więcej, czerpiąc inspiracje z sukcesu serii Angry Birds studio Halfbrick postanowiło wypuścić internetowy serial animowany, który stanowić będzie… tło fabularne dla gry. Jeśli więc do tej pory narzekaliście na brak fabularnej głębi w produkcji polegającej na siekaniu owoców na czas, możecie wreszcie odetchnąć z ulgą.

Gra Fruit Ninja dostępna jest do nabycia / pobrania za darmo w sklepach App Store, Google Play i Windows Phone Store.

Komentarze

 • sal

  czy do tetrisa teże będą dorabiać fabułę?

  • Aske

   W 2001 THQ wypuściło Tetris Worlds, które posiadało kampanię fabularną. W skrócie: Spadające klocki były pozostałością po jakiejś pradawnej rasie, która wykorzystywała je jako narzędzie do podróży międzygwiezdnych. Odpowiednia ilość klocków ułożonych w odpowiedni sposób aktywowała wrota do innych galaktyk. Zadaniem gracza było wykorzystanie tej technologii do ewakuacji mieszkańców planety, której groziła zagłada.

   • sal

    oj… poważnie? to już nic mnie nie zaskoczy ;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona