Point of View prezentuje tablet Mobii WinTab 890W - Windows 8.1 i cztery rdzenie za 200 euro

Point of View prezentuje tablet Mobii WinTab 890W – Windows 8.1 i cztery rdzenie za 200 euro

Holenderski producent Point of View zaprezentował dziś tablet Mobii WinTab 890W, który sprzedawany będzie za dwieście euro. Co dostaniemy za tę cenę? Całkiem sporo, ale czy wystarczająco?

Tablet wyposażony został w czterordzeniową jednostkę Intel Atom Z3735F 1,8 GHz, jeden gigabajt pamięci operacyjnej, szesnaście gigabajtów na pliki, z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD, dwa aparaty z matrycą 2-megapikseli oraz 8,9-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli. Ponadto znajdziemy tutaj baterię o pojemności 4 600 mAh, moduł WiFi, Bluetooth 4.0, wyjście microHDMI i microUSB. Całość pracuje pod kontrolą Windowsa w wersji 8.1.

Tabletowo.pl Point of View prezentuje tablet Mobii WinTab 890W - Windows 8.1 i cztery rdzenie za 200 euro Tablety Windows

Trzeba przyznać, że specyfikacja techniczna urządzenia nie powala, jednak cena nie jest wygórowana. Miejmy nadzieję, że sprzęt będzie dostępny w naszym kraju.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona