Lenovo Miix 3 oficjalnie, ale na razie tylko w Chinach

Lenovo radzi sobie coraz lepiej na rynku mobilnym i świadczy o tym chociażby nowy Miix 3. Pisał o nim niedawno Marcin i już wtedy zapowiadał się jako bardzo ciekawe urządzenie, a teraz został oficjalnie zaprezentowany… w Chinach.

Lenovo Miix 3 to 7,85-calowy tablet, który na swoim ekranie wykonanym w technologii IPS, wyświetla obraz o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Cechuje się on również jasnością na poziomie 300 nitów oraz proporcjami ekranu 4:3. Jego sercem jest 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3700, a wspomagany przez 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim również slot na kartę microSD, WiFi, dwa aparaty mające 2 megapiksele oraz baterię wystarczającą na 7 godzin pracy.

Lenovo Miix 3 1

Takie zestawienie wydaje się całkiem atrakcyjne, szczególnie, jeśli dodamy do tego wykonanie z wyższej półki. Tablet jest zrobiony z aluminium, dzięki czemu komfort korzystania z tego urządzenie powinien być wyższy. Najważniejsza jest jednak dla wielu cena, a ta wynosi w tym wypadku 1499 yuanów, czyli niecałe 800 złotych. Na razie tablet ten, pracujący pod kontrolą Windows 8.1, trafił na rynek chiński i nie wiadomo kiedy pojawi się w Europie.

Lenovo Miix 3 2

Komentarze

  • Romario997

    Nawet na sprowadzany zawsze dowalą VAT, czyli minmium 1100 zł.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona