Ważne
Wiko VIEW

Prestigio wprowadza na nasz rynek tablet Thunder 8.0i z obsługą 3G

O urządzeniach Prestigio często wspominamy na naszym portalu. Ten producent zajmujący się produkcją sprzętu elektronicznego zaprezentował właśnie nowy tablet Thunder 8.0i pracujący pod kontrolą leciwego już Androida w wersji 4.2 Jelly Bean.

Tablet został wyposażony w 8-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1024 x 800 pikseli, dwurdzeniowy układ Intel Atom Z2580 2,0 GHz, jeden gigabajt pamięci operacyjnej oraz szesnaście gigabajtów pamięci na dane, z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD. Ponadto znajdziemy tutaj moduł 3G, WiFi, Bluetooth 4.0, aparat z matrycą 5-megapikseli oraz kamerkę do wideorozmów z matrycą 2-megapikseli.

thunder 8.0

Urządzenie wycenione zostało na 750 złotych. Jest to cena dosyć wysoka, zważywszy na fakt, że Thunder na pokładzie ma dwurdzeniowy procek, a producent wyposaża go w Androida 4.2. Miejmy nadzieję, że przynajmniej system zostanie niebawem zaktualizowany.

Komentarze

 • mack

  a na interii piszą że to Potężny tablet za rozsądne pieniądze ;)

 • KOrk

  Hahahaha – 750 zeta… Kogoś zdrowo pokręciło!

 • ArtiDiTu

  Prestigio uwierzyło że jest prestiżowe …. błąd …. 750 zł to mogę dać za 7,85 w FHD z 4 G . I mam taką ofertę …

 • Jacek.P

  750zł za tablet z ekranem o rozdzielczości 1024 x 800 pikseli i starego Androida?

 • korq

  to napiszcie co lepszego można kupić za te 750 zł?

 • ciekawy

  Wizualnie , ładny elegancki. Powinien kosztować około 600zł. W świecie wyceniany na niecałe 200 dolarów.Ciekawe ile w Polsce będzie kosztował Lenovo Tab S8.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona