Cube Talk 8H - tablet za 70 dolarów z czterordzeniowym układem
Ważne

Cube Talk 8H – tablet za 70 dolarów z czterordzeniowym układem

Cube to chińska firma, o której już kilkukrotnie wspominaliśmy na naszym portalu. W lipcu Kuba zachwycał się ceną modelu Talk 10, która wynosiła 145 dolarów, a Iwona chwaliła specyfikację urządzenia Talk 9X. Teraz ten mało znany w naszym kraju producent zaprezentował urządzenie wyposażone w czterordzeniową jednostkę MediaTek MT8392. Co ciekawe, model Talk 8H będzie kosztować jedynie siedemdziesiąt dolarów.

Urządzenie wyposażone zostanie w 8-calowy ekran IPS pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli, jeden gigabajt pamięci operacyjnej, osiem gigabajtów pamięci na pliki z możliwością rozszerzenia, moduł Bluetooth w wersji 4.0 oraz łączność 3G. Ponadto znajdziemy tutaj aparat z matrycą 2-megapikseli.

talk 8h

Talk 8H kosztować będzie 70 dolarów, jednak prawdopodobnie nie trafi do sprzedaży na naszym rynku. Chcąc kupić to cacuszko, będziemy musieli skorzystać ze sprzedaży internetowej.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona