Cube Talk 8H – tablet za 70 dolarów z czterordzeniowym układem

Cube to chińska firma, o której już kilkukrotnie wspominaliśmy na naszym portalu. W lipcu Kuba zachwycał się ceną modelu Talk 10, która wynosiła 145 dolarów, a Iwona chwaliła specyfikację urządzenia Talk 9X. Teraz ten mało znany w naszym kraju producent zaprezentował urządzenie wyposażone w czterordzeniową jednostkę MediaTek MT8392. Co ciekawe, model Talk 8H będzie kosztować jedynie siedemdziesiąt dolarów.

Urządzenie wyposażone zostanie w 8-calowy ekran IPS pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli, jeden gigabajt pamięci operacyjnej, osiem gigabajtów pamięci na pliki z możliwością rozszerzenia, moduł Bluetooth w wersji 4.0 oraz łączność 3G. Ponadto znajdziemy tutaj aparat z matrycą 2-megapikseli.

talk 8h

Talk 8H kosztować będzie 70 dolarów, jednak prawdopodobnie nie trafi do sprzedaży na naszym rynku. Chcąc kupić to cacuszko, będziemy musieli skorzystać ze sprzedaży internetowej.

Komentarze

  • maybach

    Przecież MT8392 to octa-core z Mali-450MP4 http://en.wikipedia.org/wiki/MediaTek

  • rarara

    No ale niecałe 100 dolarów kosztują obecnie lenovo z podobna specyfikacja i polska gwarancja wiec sensu brak.

  • ArtiDiTu

    Wolabym to zobaczyć albo z nowym Allwinerem ( http://edwardweinert.com/elektronika/tablety/2014/09/nowy-procesor-arm-allwinner-a83t ) albo z Rokchipem 3288 . w cenie do 100 $ już niedługo będzie znacznie większy wybór mocniejszych chińczyków , do 150 $ będzie wybór A80, RK3288 i Intela z nowymi Broadwellami… Czekam kiedy pojawi się mój wymarzony 7,85 z wąskimi ramkami , mocnym prockiem i LTE , oczywiście na Andku L ….Mikołaj zdąży ?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona