Ważne

OnePlus One od października ogólnie dostępny, bez zaproszeń

Jeżeli chciałeś kupić jeden z najciekawszych tegorocznych phabletów – OnePlus One, ale brakowało Ci specjalnego zaproszenia to serwis Ubergizmo ma dla Ciebie dobre informacje.

OnePlus One to pierwsze urządzenie w historii firmy OnePlus, które nazywane jest zabójcą flagowców. Trzeba przyznać, że coś jest na rzeczy, bo sprzęt z możliwie najlepszą obecnie specyfikacją techniczną kosztuje znacznie mniej, niż najmocniejsi przedstawiciele Samsunga, Sony, HTC czy LG.

Zainteresowani mieli problem, bo chińska firma przyjęła dość specyficzny sposób sprzedawania swojego tworu, poprzez system zaproszeń. Sprawiło to, że OnePlus One był ciężko dostępny, a zainteresowanie nim jest ogromne, bo urządzenie zostało bardzo pozytywnie przyjęte.

Jeden z członków firmy zdradził, że OnePlus chce znieść zaproszenia. Oznacza to, że flagship killer będzie dostępny dla wszystkich. Wszystko ma nastąpić już w październiku. Niestety, nie padły informacje co do krajów, w których phablet będzie dostępny. Możemy założyć, że Polski wśród nich raczej nie będzie… Przynajmniej na razie.

Gwoli przypomnienia, OnePlus One charakteryzuje się ekranem o przekątnej 5,5″ i rozdzielczości FullHD. Sercem urządzenia jest Snapdragon 801 współpracujący z 3 GB pamięci RAM. Aparat ma 13 Mpix, który jest produktem Sony. Najważniejszym czynnikiem, który przemawia za kupnem OnePlus One’a jest jego cena. Bowiem za wersję 16 GB trzeba zapłacić 299 dolarów, a za wariant 64 GB należy wyłożyć 349 dolarów.

Komentarze

 • bartolinio

  teraz to niech się w trąbki cmokną

  • Nie Chce Mi Sie Logowac

   … bo “bartolinio” już kupił Samsunga :)

   • bartolinio

    kontaktowałeś się w tej sprawie z wróżbitą Maciejem czy jak? Szajsungów nigdy nie miałem i nie sądzę bym miał na najbliższej przyszłości (w dalszej raczej też)
    N5

  • michcio

   Teraz czy wcześniej… bez gwarancji, bez karty SD niech się w trąbkę cmokną

 • maxxx

  Cena jak cena-u nas ze swojsko brzmiąca naklejka byłoby pewnie 1499 ale i tak ok

 • asegPL

  Teraz to mnie mogą pocałować w nos…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona