Ważne

Ramos i7s to będzie 7-calowiec z dwoma systemami operacyjnymi

Na pewno znacie chińską firmę Ramos, która pokazywała już wiele bardzo interesujących tabletów. Wystarczy przypomnieć chociażby i8 Pro lub i9, ale to oczywiście nie wszystkie urządzenia tego producenta. Teraz do sieci trafiły informacje o nowym produkcie, i7s.

Ramos i7s to jak łatwo można się domyślić 7-calowy tablet, który wyświetla obraz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Jego sercem jest procesor Intel Atom Bay Trail Z3735 o taktowaniu 1,83 GHz, ale nie jest znana ilość pamięci RAM. Poza tym znajdziemy w nim również łączność 3G oraz GPS. Jednak jego największą zaletą ma być dla wielu możliwość wybrania systemu operacyjnego pod kontrolą, którego będzie pracować ta dachówka. Do wyboru jest Windows 8.1 oraz Android 4.4.2 KitKat. Daje to spore możliwości potencjalnym nabywcom.

Ramos i7s

Jeśli jesteście zainteresowani tym urządzeniem to będzie on prawdopodobnie dostępny już 1 września, czyli jutro. Jego cena to około 130 dolarów. Na zdjęciach widać również kolorowe obudowy lub nakładki na obudowy, co może przyczynić się do dużego zainteresowania wśród młodszych użytkowników.

Komentarze

  • jibek

    Technologia nie gryzie ;)

  • grah

    130 dolarów sugeruje 1 GB RAM i 16 GB dysku. Jednak Ramos robi ciekawe urządzenia, więc może być fajne.

  • Twin

    to nie będzie dual boot tylko po prostu kupujemy wersję z systemem, który nas interesuje, ja czekam tylko na tablety z win 8.1 przy 7.9 calach

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona