Ważne

Tablet Onda V101W pracujący pod kontrolą Windowsa w wersji 8.1 za 180 dolarów

Ostatnio coraz więcej chińskich producentów przekonuje się do systemu Windows. Jak mogliście zauważyć dużo piszemy na naszym portalu o tego typu urządzeniach. Teraz dowiedzieliśmy się, że Onda wypuściła na rynek tablet V101W pracujący pod kontrolą Windowsa 8.1.

Tablet Onda V101W wyposażony został w 10,1-calowy ekran IPS pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy układ Intel Atom BayTrail Z3735 1,33GHz oraz 2GB pamięci operacyjnej. Ponadto znajdziemy tutaj 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat z matrycą 5-megapikseli, kamerkę do wideorozmów (2-megapiksele) oraz moduł WiFi, Bluetooth 4.0 i GPS.

Urządzenie dostępne jest w sprzedaży wysyłkowej za niespełna 180 dolarów. Nie jest to cena wygórowana jak na taką specyfikację. Miejmy tylko nadzieję, że producent zdecyduje się wprowadzić model V101W do oficjalnej sprzedaży na naszym kontynencie.

Komentarze

 • Arrczi

  ONDA jest dostępna w Polsce z gwarancją dystrybutora. Pomoc techniczna również zapewniona. Przykład tej Chińskiej firmy dobitnie ukazuje pazerność Samsunga i Apple. Można sprzedawać sprzęt w przystępnej cenie.
  Edit:
  Zresztą Samsung pokazał, że można tanio sprzedawać :) kilkugodzinna promocja na nowy sprzęt rospętała burzę przez kilka dni.

  • Rula

   a kto jest dystrybutorem ONDA?

   • Arrczi

    Wpisz w Google to Ci wyskoczy. Nie chcę robić reklamy. Kiedyś byłem zainteresowany kupnem. Jest nawet forum o Chińskich tabletach, recenzje i opisane problemy. Jakość/cena bardzo dobra.

  • mobile4you

   W PL nie ma dystrybutora Ondy.

   • Arrczi

    Nie siej fermentu.
    Dystrybucja – obejmuje wszelkie czynności związane z pokonywaniem przestrzennych, czasowych, ilościowych i asortymentowych różnic występujących między sferą produkcji i sferą konsumpcji.
    Można kupić w Polsce, masz wsparcie i gwarancję sprzedawcy. Śmiem twierdzić, że wsparcie lepsze niż Samsung czy Apple.

    • mobile4you

     Pisałeś o dystrybutorze, nie ma takiego. Dystrybucja – owszem, występuje.

     • Arrczi

      Napisz konkretnie o co Ci chodzi? Chcesz kupić ONDĘ, czy tak sobie tylko piszesz. Jest w Polsce dystrybutor Chińczyków m.in. właśnie firmy ONDA. Jak ktoś jest zainteresowany to spokojnie może kupić. Swoją drogą ONDA może namieszać z WIN.

     • Juliusz L

      A jak się ta dystrybucja uskutecznia jeśli nie przez dystrybutora?

     • mobile4you

      Dystrybutor to osoba mająca prawo (!) do kupowania, sprzedaży i rozprowadzania na danym terenie (!) towarów, wyprodukowanych przez inne podmioty. Towary te są nabywane zazwyczaj bezpośrednio od producenta, a następnie w różny sposób odsprzedawane poszczególnym klientom.
      Ci, o których pisze Arrczi to detaliści.

 • Robert

  Witam.A ja z pytankiem.Posiadam lenovo miix2 8 cali.Czy po podlaczeniu do stacjonarnego komputera,tabletu z windows 8 nic sie nie powinno dziac poza ladowaniem tabletu.U mnie nic sie nie dzieje.Win na stacjonarnym to 7.

 • grah

  Trochę wyższy model Ondy – v975w kosztuje jakieś 20$ więcej, więc nie wiem dlaczego ten się w ogóle pojawił.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona