Ważne

Twórca Flappy Bird zapowiada nową grę: Swing Copters. Premiera: 21.08.

Gra Flappy Bird pojawiła się w App Store kilka miesięcy temu i z początku nic nie wskazywało na to, że osiągnie sukces. Ku zaskoczeniu większości z nas tytuł ten urósł jednak szybko do rangi kulturowego fenomenu, którego żywot zakończył w dość nieoczekiwany sposób autor gry, który wycofał ją ze sprzedaży twierdząc iż nie może znieść myśli o tym, jak wielki wpływ wywiera ona na życie graczy.

Teraz, kiedy większość z nas zdążyła już zapomnieć o całej sprawie, Dong Nguyen powraca z nową produkcją noszącą tytuł Swing Copters. Już na pierwszy rzut oka widać, że tytuł ten będzie godnym, duchowym spadkobiercą gry Flappy Bird, co niestety nie koniecznie wróży mu zbyt dobrze. Trudno bowiem uwierzyć w to, że ludzie ponownie dadzą się „złapać” na bliźniaczo podobny schemat rozgrywki, polegający na lawirowaniu latającym bohaterem między rozpikselowanymi przeszkodami.

Gra Swing Copters pojawi się w App Store już w najbliższy czwartek. Jak na razie nie wiadomo, czy trafi ona również na inne platformy.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona