Wiko VIEW

Czy Samsung Galaxy Note 4 zadebiutuje w sklepach 15 września?

Jakiś czas temu Kamil pisał, że już trzeciego września, podczas tegorocznych targów IFA zostanie oficjalnie zaprezentowany Note 4. Dziś dowiedzieliśmy się, że w połowie przyszłego miesiąca urządzenia ma trafić do sprzedaży.

Do sieci przedostał się wewnętrzny dokument dla pracowników Samsunga, w którym można przeczytać, że już 15 września, czyli dwanaście dni po premierze, do sprzedaży trafi oczekiwana przez wielu, kolejna generacja phabletu Note. W tych dniach pracownicy nie mogą brać urlopu, bo producent oczekuje, że zainteresowanie urządzeniem będzie bardzo duże.

Note 4

Należy zaznaczyć, że powyższa informacja nie została oficjalnie podana przez Samsunga. Obecnie producent potwierdził jedynie, że premiera nowego phabletu odbędzie się podczas targów w Berlinie, dokładnie trzeciego września w godzinach popołudniowych.

Mówi się, że Note 4 zostanie wyposażony w układ Snapdragon 805 lub Exynos 5433, ekran 5,7-cala pracujący z rozdzielczością 1440 x 2560 pikseli, trzy gigabajty pamięci RAM oraz aparat z matrycą 16-megapikseli.

Komentarze

 • Olo

  To niesamowite! Aż zrobiłem kupę. Ach, ach! Oppo Find 7 i wszystko jasne! Plastik fantastic… szajsung z ceną x 2, ale nie tym razem.

  • dareczq

   mów co chcesz ale w tej chwili Samsung Galaxy Note 3 to najlepszy smartphone/phablet zwał jak zwał na rynku i koniec kropka

   • Olo

    … poczytaj sobie o np: Lenovo k 920 i słowo “najlepszy” nabiera nowy wymiar i koniec kropka.

 • Adam

  A czy wiadomo coś o Note 8″ ?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona