Documents To Go na iOS za darmo - Tabletowo.pl
Ważne

Documents To Go na iOS za darmo

Jeśli należysz do posiadaczy tabletów Apple i korzystasz ze swojego urządzenia między innymi do tworzenia lub edytowania plików wchodzących w skład pakietu Office, tą promocją po prostu musisz się zainteresować. Otóż bardzo dobrze wszystkim znana aplikacja Documents To Go aktualnie dostępna jest za darmo! A warto wspomnieć, że jej regularna cena to 8,99 euro.

Podstawową funkcją Documents To Go jest oczywiście umożliwienie tworzenie i edycji dokumentów Word, Excel oraz PowerPoint (97 – 2013), jak również otwierania plików PDF. W edytorze, który – co warto wspomnieć – jest prosty i intuicyjny w obsłudze, dostępnych mamy sporo opcji formatowania.

W promocji dostępna jest wersja Documents To Go Free, która zawiera w sobie mikropłatności za otwieranie plików zabezpieczonych hasłem, synchronizację plików z desktopem, jak również wsparcie dla chmur (Google Drive, Box, Dropbox, SugarSync, iCloud i OneDrive).

Wersja Premium aplikacji, zawierająca wspomniane funkcje, jest wciąż płatna i kosztuje 14,99 euro (link).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona