Ważne

Talisman: Digital Edition teraz również w Google Play

Pierwsza wersja gry planszowej Talisman trafiła do sprzedaży ponad trzydzieści lat temu. Od tego czasu tytuł ten zdążył dorobić się kilku różnych wcieleń, zarówno mniej, jak i bardziej oficjalnych. Najnowsze z nich, noszące nazwę Talisman: Digital Edition, pojawiło się dziś w Google Play.

Cyfrowe wcielenie gry pozwala nam zmierzyć się zarówno z przeciwnikami sterowanymi przez komputer, jak i żywymi graczami. W jednej rozgrywce udział wziąć mogą maksymalnie cztery osoby, grające za pośrednictwem internetu lub siedzące wspólnie przy jednym tablecie. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku wydanej kilka miesięcy temu wersji na iPada, produkcja, którą znajdziemy w sklepie z aplikacjami Google Play, oparta jest na czwartej edycji planszówki. Oznacza to, że osoby, które nabędą ten tytuł kierowane wspomnieniami o szalenie popularnej niegdyś w naszym kraju pierwszej edycji, będą musiały nieco odświeżyć sobie znajomość zasad. Gra oferuje też dostęp do płatnych dodatków, wzbogacających ją o nowe karty i postacie.

Gra Talisman: Digital Edition dostępna jest do nabycia w internetowych sklepach z aplikacjami App Store (5,99 euro) i Google Play (25,24 zł).

 

Komentarze

  • Chmura

    Super, tylko co z graczami który kupili Prologue, twórca obiecywał że będzie go rozwijał , wydawał aktualizację, wprowadzi funkcję multiplay….
    Efekt jest taki, że wydali Talismana jako nową aplikację w sklepie i muszę płacić ponownie – wysłałem zapytanie do developera – ciekawe co odpowie.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona