Ważne

Livefan F3S – znamy pełną specyfikację chińskiego tabletu z Windows 8.1

Po działaniach Microsoftu w celu udostępnieniu za darmo systemu Windows większej grupie urządzeń obserwujemy wysyp tanich urządzeń działających z najnowszą odsłoną systemu operacyjnego z Redmond. Następnym tego typu urządzeniem jest chiński Livefan F3S.

Tablet ten zadebiutuje na rynku w cenie 323 dolarów. To w przeliczeniu na polskie realia będzie oscylować wokół ceny wynoszącej około 1200 złotych. Jest to oczywiście rozwiązanie hybrydowe i zawiera w sobie ono 10,1 – calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Działać będzie na czterordzeniowym procesorze Intela – BayTrail-T 3770D taktowanym zegarem o częstotliwości 2,41 GHz oraz na zintegrowanej grafice Intel Gen 7. Dodatkowo, do dyspozycji będzie 2 GB pamięci RAM, 64 GB przestrzeni na dane rozszerzalne do 128 GB za pomocą kart TF.

Z tyłu zamruga do nas kamera o rozdzielczości 5 MP, a z przodu uśmiechniemy się do dwumegapikselowej jednostki. Za długą pracę urządzenia bez źródła prądu ma odpowiadać akumulator o pojemności 8000 mAh. Dodatkowo, będziemy mieć dostęp do interfejsów Bluetooth 4.0, microUSB 2.0 i USB 3.0. Urządzenie w najgrubszym punkcie będzie sobie mierzyć 9,9 mm i ważyć będzie 540 gramów. Urządzenie nie będzie jednak sprzedawane wraz z magnetyczną klawiaturą, ona zaś ma kosztować około 65 dolarów.

Komentarze

 • Sasklacz

  Wszystko super, ale czy będzie on kiedykolwiek dostępny na naszym rynku… nie, więc wszyscy razem, ch%j nas wszystkich obchodzi taki news.

  • Aliexpress?

   • Rafał

    Pytanie ode mnie, czy ten sklep jest warty zaufania? :)

  • Tak

   Jeżeli przeszkadza ci kupowanie z chin to twoja sprawa. Dla mnie to to samo jakbym zamawiał coś w Polsce tyle bez takich wielkich marz i urządzenia telefony i tablety sa duzo wydajniejsze od telefonow od samsunga,sony czy htc. Chiny to potęga elektroniki i w dodatku tanio.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona