LG G3 tanieje w Europie o 10%

To żadna, jednorazowa promocja, tylko ogólna obniżka cen LG G3 w wersji 16 GB. Hi-Tech.Mail.ru donosi, że w Rosji cena spadła z 29990 rubli do 26990. Ważne jest to, że G3 tanieje nie tylko w jednym kraju, ale w każdym większym państwie na Starym Kontynencie. Tylko czekać, aż mniejsze pójdą tą samą drogą co Rosja, Wielka Brytania czy Niemcy.

Cena LG G3 w Europie została obniżona o 10 procent względem średniej wartości. Dla wielu to znikoma wartość, ciężko z tym się nie zgodzić. Jednak dobrze, że jakakolwiek “promocja” ma miejsce. Marketing w siedzibie LG widać nie próżnuje ;-)

W Wielkiej Brytanii G3 był sprzedawany za 479,95 funtów, teraz można go nabyć za kwotę 439,95 funtów. Na wyspach różnica wynosi 40 funtów, co przekłada się na około 210 zł.

Natomiast w niemieckim Amazonie najnowszy flagowiec LG był dostępny za 549 euro. Ta kwota została obniżona do 494,30 euro, co na chwilę obecną daje 2063,30 zł.

W Polsce, według porównywarki cenowej, LG G3 jest dostępny już od mniej niż dwóch tysięcy, a jego średnia cena wynosi właśnie 2000 zł. Osobiście jeszcze trochę poczekałbym z kupnem G3.

Komentarze

 • KrytycznymOkiem

  Miałem G3 przez jeden dzień do zabawy. Powiem tak: sytuacja w której podczas normalnego grzebania w telefonie proc się przegrzewa i system ogranicza poziom podświetlenia to dla mnie coś zupełnie nowego …. taki ficzer od LG !! Poza tym wyświetlacz miażdży wszystko co do tej pory widziałem ….

  • Marco

   Mnie osobiście telefon nie robił takich schodów. Szybkie, wydajne urządzenie. Ekran faktycznie zabija wszystko. Każde wideo wygląda lepiej niż kinówka na BR :P

  • Darek

   A po co tak głupio pie**olisz?

   • KrytycznymOkiem

    Miałeś ten telefon w łapie czy jesteś kolejnym trolem ? Weź się nie udzielaj jak nie masz pojęcia.

 • Arrczi

  Miałem kupić, ale pobawiłem się nim w MM i wydał mi się taki strasznie plastikowy/zabawkowy. Poczekam na iPhone6 oraz Note4

  • Jeśli G3 wydawał się plastikowo-zabawkowy, to co dopiero jakikolwiek Note :)

   • Arrczi

    Jakoś mniej :)
    Szczególnie tył. Ogólnie zawiodłam się na LG, miał to być mój supersmartfon na ten rok.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona