Ważne
Wiko VIEW

Nowe urządzenia oparte o Windows 8.1 od Colorovo już w sierpniu – w cenie do 600 złotych

Firma Colorovo znana jest z produkcji tabletów, które jakością wykonania nie odbiegają wiele od urządzeń czołowych producentów. Teraz dowiedzieliśmy się, że już w sierpniu do sprzedaży trafią trzy nowe tablety oparte o Windows 8.1.

Na początku przyszłego miesiąca do sprzedaży mają trafić trzy nowe urządzenia oparte o jednostkę Intel Atom. Ich największym atutem ma być cena nieprzekraczająca 600 złotych.

Obecnie nie są znane szczegóły specyfikacji technicznej wyczekiwanych modeli. Firma jedynie poinformowała, że wyposażone będą one w 8-calowe ekrany, moduł 3G, złącze HDMI oraz 16GB pamięci wewnętrznej, którą rozszerzymy dzięki zastosowaniu slotu kart microSD. Ponadto kupujący będzie miał do dyspozycji 1TB w chmurze oferowany wraz z pakietem biurowym Microsoft Office 365.

Firma Colorovo zapowiedziała również, że już niebawem zobaczymy odświeżoną wersję CityTab Supreme 10,1”, która wyposażona będzie w większą, bo wynoszącą 64GB, pamięć wewnętrzną.

Komentarze

  • Mi

    Pożyjemy zobaczymy

  • Windows, 8 cali, 64 GB, Office – brałbym. Opłacalna i sensowna oferta. Ale z 16 GB to pomyłka.

  • asffaf

    Nawet 32 gb i 2 ram byłoby wystarczające.

  • Romario997

    Ale pomyłka to Office365 z zapewne roczną licencją. W ich dotychczasowym produkcie był normalny Office 2013 Home w licencją unlimited.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona