Wiko VIEW

Square Enix rozpoczyna wakacyjną wyprzedaż w Google Play

Firma Square Enix zdążyła już przyzwyczaić nas do dość wysokich cen wydawanych przez siebie gier. Fani oferowanych przez nich produkcji wiedzą jednak, że w większości przypadków są to naprawdę dobrze wydane pieniądze.

Sytuacja wygląda jednak zupełnie inaczej gdy nad zakupem zastanawiają się osoby, które nie miały wcześniej styczności z tytułami typu jRPG. Dla nich wydanie ponad pięćdziesięciu złotych na nieco dziwaczną grę z mocno archaiczną grafiką raczej rzadko wydaje się być dobrym pomysłem. To właśnie z myślą o takich niezdecydowanych nabywcach Square Enix organizuje co jakiś czas całkiem spore obniżki cen swoich gier.

Najnowsza z nich skierowana jest do osób posiadających urządzenia z systemem Android i dotyczy wybranych gier z serii Final Fantasy. Do 30 lipca za połowę normalnej ceny nabyć można trzecią i czwartą odsłonę cyklu. W dniach 31.07 – 06.08 podobną promocją objęta zostanie gra Final Fantasy V, natomiast od 07.08 do 18.08 obniżone zostaną ceny Final Fantasy VI i Final Fantasy IV: After Years.

FINAL FANTASY III
FINAL FANTASY IV
FINAL FANTASY IV: AFTER YEARS
FINAL FANTASY V
FINAL FANTASY VI

Komentarze

 • Matthew

  48zł
  Taniocha!

  • Tomasz Lenartowski

   Mówisz o FFVI? Bo ją dopiero przecenią…

 • sa

  mogli by dać coś za free w końcu też ja uważam że jak jakaś firma raz w roku udostępni jakiś tytuł czasowo za darmo to nic się nie stanie

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona