Ważne

Pou za darmo dla użytkowników iOS

Pamiętacie tamagotchi? Jeżeli tak, to możecie być zainteresowani grą Pou, która jest obecnie dostępna za darmo w App Store.

Pou to tytuł, dzięki któremu niektórzy z Was powrócą w pewnym stopniu do młodości. Wcielamy się w nim w opiekuna małego stworka potrzebującego naszej stałej pomocy. Musimy go na bieżąco karmić, myć, ubierać, ale jednocześnie nie możemy zaniedbać jego kondycji fizycznej, zdrowia oraz samopoczucia. W grze znajdziemy wiele rozgrywek pobocznych. Na przykład możemy skakać do góry niczym skejt w Icy Tower, czy jeździć z naszą postacią samochodem. Zainteresowało to Was? Jeżeli tak, to mam dobrą wiadomość do użytkowników urządzeń pracujących pod kontrolą iOS.

Pou

Do 24 lipca gra Pou dostępna jest całkowicie za darmo w App Store. Cena regularna tego tytułu wynosi niespełna dwa dolary. Deweloper zapewnia, że bez problemu uruchomimy go na urządzeniach pracujących pod kontrolą iOS 5 i wzwyż. Co ważne, gra jest dostępna w języku polskim.

Pou 2

Gra dostępna jest również na Androida i można ją poprać za darmo ze sklepu Google Play.

Komentarze

 • Mały kazio

  To na ios toto było za pieniądze? Chore.

 • Mały kazio

  To na ios toto było za pieniądze? Chore.

  • dred

   Tez sie dziwie, ze za to krapiszcze chcieli kase i byly glaby, co to kupily:-). Nawet moja 10-letnia corka jest juz tym dziadostwem znudzona.

 • fg

  a czemu nie wstawiony link do tej gry do Google Play?

  I gdzie informacja że ta gra od wasze na Androida była za darmo?

 • how?

  swoją drogą to jak to możliwe że taka gra ma w google play 100-500 mln pobrań? :)

  • ja

   zajebiste są te gry! jak ktoś nie grał to niech ściągnie sobie i wtedy nie będzie potrzeby takich pytań. pozdrawiam

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona