Ważne

Za 30 dolarów możesz zabezpieczyć swoje urządzenie przed działaniem czynników zewnętrznych

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele urządzeń, które są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Jednak, jeżeli jesteś posiadaczem tabletu lub smartfona, który nie ma takich właściwości, to dzięki pewnemu specyfikowi, możesz go w pełni zabezpieczyć.

Chyba każdy chciałby, aby jego urządzenie było odporne na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki amerykańskiej firmie Impervious, już dziś możesz sprawić, aby twój leciwy iPad pierwszej generacji nie był podatny na zadrapania i szkodliwe działanie wody.

Spray od Impervious  możemy kupić za niespełna trzydzieści dolarów. Co ważne, istnieje możliwość dostarczenia przesyłki do Polski. Łącznie z dostawą będzie nas to kosztowało 45 dolarów, ale moim zdaniem i tak warto. Co dokładnie daje nam zaaplikowanie tego produktu? Ochronę w stopniu IPX 7, czyli przed zalaniem przy zanurzeniu na taką głębokość, aby dolna powierzchnia obudowy znajdowała się metr pod powierzchnią wody, a górna nie mniej niż 0,15 m w czasie do trzydziestu minut. Nie ukrywam, że sam chętnie sprawdziłbym, czy rzeczywiście tak jest. 

Produkt dostępny jest na tej stronie internetowej. Producent zapewnia, że dostawa nie będzie trwała dłużej, niż trzy tygodnie.

Komentarze

 • Michał

  Godny uwagi produkt, ciekawi mnie tylko jak ten spray zabezpiecza złącza.

 • adr

  Czy działa to na noki lumi? Np 920.

  • Guest

   Tak, tylko musisz ściągnąć aplikację z Windows Market WaterProof, a następnie popsikać po telefonie.

  • Tomasz Lenartowski

   Nie, bo substancja uszczelniająca wpada do telefonu przez Okienka i go psuje ;<

   • Matthew

    Na Android też nie będzie działać bo dziurawy i przelatuje :/

    • Tomasz Lenartowski

     I tylko jabłko dobrze zniesie opryski. To ma sens!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona