Ważne

Tablet MSI dostrzeżony w FCC – czy jest to S100?

Ostatnio mamy prawdziwe zatrzęsienie jeśli chodzi o tablety z Windows 8.1 na pokładzie. Są to przeważnie urządzenia tanie, ale takie ze średniej półki też się pojawiają. Teraz w FCC pojawił się nowy sprzęt od MSI, ale na razie wszystko wskazuje na to, że jest to znany nam już MSI S100. 

Tablet od MSI ma według informacji z FCC 10,1-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli z 10 punktowym dotykiem, 4-rdzeniowy procesor Intel Atom oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim także 64 GB pamięci wbudowanej, 2 aparaty (2 mpix) oraz porty mini HDMI i microUSB. Poza tym jest także port, w którym można doczepić dodatkową klawiaturę. Wszystko pracuje pod kontrolą Windowsa 8.1.

msi-win8-tab_03

Ta specyfikacja jest identyczna jak w modelu MSI S100, który został zaprezentowany na targach Computex 2014. Jeśli potwierdzą się te przypuszczenia i jest to jedno urządzenie to do specyfikacji możemy jeszcze dopisać procesor Intel Bay Trail T oraz baterię o pojemności 7500 mAh. Jego grubość to 10,2mm, a waga 590 gram. Nie jest znana dokładna data premiery ani cena tego urządzenia. Oczywiście na razie nie wiadomo czy będzie to atrakcyjny wybór, ponieważ zależy to od ceny.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona