Wiko VIEW

Lionheart Tactics – Turowe RPG trafia na Androida

Gra Lionheart Tactics zadebiutowała w App Store w marcu tego roku, z miejsca stając się popularną alternatywą dla nieco za drogiej Final Fantasy Tactics. Teraz ten interesujący tytuł trafił wreszcie również na urządzenia spod znaku zielonego robota.

Jak wskazuje nazwa gry mamy tu do czynienia z taktycznym RPG, co oznacza, że największy nacisk położono w niej na prowadzone w turach potyczki, wymagające od gracza umiejętności strategicznego myślenia. Pozostałe elementy typowe dla gier fabularnych, takie jak eksploracja świata, rozwijanie postaci czy poznawanie fabuły schodzą tu natomiast na drugi plan. Wszystko to zostało zaś ubrane w dość charakterystyczną, nieco mangową oprawę wizualną, pełną bohaterów z karykaturalnie dużymi głowami. Przed pobraniem gry warto też pamiętać o tym, że mamy tu do czynienia z typowym przedstawicielem modelu dystrybucji Freemium, co oznacza, że w Lionheart Tactics nie zabraknie okazji do zamiany realnych pieniędzy na wirtualne dobra.

Komentarze

  • Artur Węgliński

    Grę bardzo polecam naprawdę świetna darmowa a mikropłatności nie dają się za bardzo we znaki. Gram w nią już dobre kilka miesięcy na ipadzie. Choć szkoda że tak rzadko spotykane są w tej grze eventy.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona