Microsoft poszukuje testerów aplikacji OneNote na Androida

Wirtualnego notatnika OneNote nie trzeba z pewnością przedstawiać nikomu, kto choć przez chwilę używał urządzeń z systemem Windows. Mimo iż to właśnie zwolennicy “okienek” stanowią największą część użytkowników wspomnianej aplikacji, to jednak nie da się ukryć, że całkiem nieźle radzi sobie ona również na platformach iOS i Android.

Wszystko wskazuje na to, że osoby korzystające z OneNote na ostatnim z wymienionych systemów mogą już niedługo spodziewać się sporej aktualizacji. Firma Microsoft ogłosiła bowiem, że poszukuje testerów dla nowej, Androidowej wersji wspomnianej aplikacji. By zostać jednym z nich wystarczy dołączyć do społeczności OneNote for Android Beta Program w serwisie Google +, a następnie kliknąć w znajdujący się na jej stronie odnośnik “Become a Tester”. Po wykonaniu tych czynności pozostanie nam tylko… poczekać jeszcze trochę, bo wersja beta zostanie udostępniona testerom “już niebawem”. Warto wspomnieć też o tym, że przy okazji rozpoczęcia naborów na beta-testerów uruchomione zostały również dwa nowe fora dyskusyjne poświęcone aplikacji OneNote – jedno dla użytkowników, drugie dla deweloperów – ułatwiające dzielenie się swoimi pomysłami dotyczącymi dalszego rozwoju programu.

Komentarze

 • fsd

  gdyby dalo się uzywac one note do pisania samych notatek bez konta aby tylko się zapisaly na urządzeniu to było by super ale ja nie lubie logowania w czyms takim… takie keep czy evernote bez konta da się uzywac

 • asddfgasdf

  testerow?

  chyba programistow narazie wersja desktop dziala dobrze ale wersja mobile to jakas farsa z dwiema opcjami na krzyz tam nie ma co testowac

  im potrzebni spece od ux i devy testerzy to za pol roku jak bedzie co testowac

 • Shinjiru

  One note to syf, Evernote i keep najlepsze, poza tym oni 3lata nie potrafią napisać mobilnego office ani one note

  • warik

   Keep lepsze? hahahha. Nawet google przestaje to wspierać godząc sięz porażka tego niewypału. Evernote może być, ale funkcjonalnie słabszy od OneNote.

  • Jak nie potrafią napisać mobilnych wersji OneNote i Office, skoro u mnie w telefonie są? Mam i sobie chwalę. Na iPady też jest. Fatamorgana?

 • mozilla007

  Ile MS płaci każdemu testerowi ? No chyba że szukają jeleni, którzy za darmo to robić będą. Pensja testera w PL to MINIMUM 5500 zł.

  • Mnie płacą paprykarzem, dostawa z Redmond pod dom. A paprykarz mają ze Szczecina.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona