Ważne

Aplikacja Galaxy Tab S Experience przybliży zainteresowanym tablety z serii Galaxy Tab S

Samsung co jakiś czas wypuszcza aplikacje na Androida, mające przybliżyć wszystkim zainteresowanym jego flagowe produkty. Taka sytuacja miała miejsce podczas premiery tabletofonu Galaxy Note 3, a później smartfona Galaxy S5. Nic więc dziwnego, że także i tym razem, gdy na świecie debiutuje nowa rodzina tabletów koreańskiego koncernu, Samsung zdecydował się na podobny ruch. Mowa o aplikacji Galaxy Tab S Experience, która pozwala poznać możliwości nowych tabletów z serii Galaxy Tab S bez wchodzenia w ich posiadanie. No dobra, przynajmniej teoretycznie.

Opisywany program to nic innego jak demo możliwości rodziny Galaxy Tab S. Po wejściu w aplikację mamy możliwość poznania cech ekranu Super AMOLED poprzez bezpośrednie porównanie ze zwykłym LCD za pomocą kilku zdjęć, jak również wybranych możliwości oprogramowania, jak np. przeprowadzanie rozmów telefonicznych bez konieczności przerywania pracy na dwóch oknach jednocześnie. Do tego możemy poznać między innymi możliwości czytnika linii papilarnych, PC Remote czy Hancom Office.

samsung-galaxy-tab-s-experience

Galaxy Tab S Experience nie zastąpi nam oczywiście osobistego poznania tabletów Galaxy Tab S, choćby w sklepie, ale jest zdecydowanie ciekawą namiastką, która daje nam pogląd na ten sprzęt w wielu różnych aspektach. Co ważne, aplikacja dostępna jest na wszystkie urządzenia z Androidem (smartfony, tablety, hybrydy), które pracują pod kontrolą systemu Google w wersji 2.2 lub wyższej. Galaxy Tab S Experience możecie pobrać pod tym adresem – oczywiście za darmo.

A jeśli jesteście zainteresowani Samsungiem Galaxy Tab S 8.4, mam dobrą wiadomość – wiele wskazuje na to, że już w przyszłym tygodniu będę się mogła z Wami podzielić jego pełną recenzją! Nieco później zawita do mnie również model Galaxy Tab 10.5. Póki co zapraszam do obszernych pierwszych wrażeń – tutaj.

Tymczasem przypomnę, że aktualnie trwa przedsprzedaż obu tabletów – sprzedaż właściwa rozpocznie się 18 lipca. Więcej informacji na ten temat, wraz z cenami, znajdziecie w poprzednim wpisie.

Komentarze

 • Diabeł

  Ooo…To by było super,jeśli test zarówno 8.4″ jak i 10.5″ ukazał by się niedługo na ,,tabletowie”.Szczególnie interesuje mnie ten większy model.Nawet myślę o jego zakupie niedługo.Ale test mniejszego również przeczytam z dużym zainteresowaniem.Nie wiesz Kasiu,czy te tablety do testów będziesz miała z modemem LTE,czy z samym wifi?

  • Wiele wskazuje na to, że S 8.4 WiFi, a S 10.5 LTE.

   Recenzja Galaxy Tab S 8.4 powinna być w przyszłym tygodniu (pewnie pod koniec), natomiast 10.5 – postaram się jeszcze przed oficjalną sprzedażą, ale to już zależy od tego, kiedy dostanę sampla. Mniejszy ma być u mnie wkrótce.

   • Diabeł

    Super.Dziesiątka interesuje mnie właśnie w wersji z LTE.Bo różnica polega również w zastosowanych procesorach.W wersji z LTE jest snapdragon,który mnie również interesuje.W takim razie czekam na testy obu tabletów.

 • @

  hej, czy mogłabyś porównać z ekranem TabPro 8.4? Jak wypada pen-tile amoled z S w porówaniu do tego cudownie olduskulowego TFT z pełnym RGB w Pro? Bo to wygląda trochę niepokojąco:

  http://www.youtube.com/watch?v=f5a9QvFHwGc&t=9m30s

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona