Wikipad zapowiada Gamevice dla iPada Mini - Tabletowo.pl
Ważne

Wikipad zapowiada Gamevice dla iPada Mini

Pamiętacie jeszcze Wikipad 7? Mimo iż ten „gamingowy” tablet delikatnie mówiąc nie odniósł oszałamiającego sukcesu komercyjnego, jego twórcy postanowili nie poddawać się zbyt szybko, czego efektem jest Gamevice – kolejne akcesorium mające uprzyjemnić nam granie w ulubione tabletowe produkcje.

Mimo iż pierwsze zapowiedzi mówiły o tym, że Gamevice będzie narzędziem stworzonym dla szerokiej gamy tabletów z systemami Android i Windows, to jednak w ostateczności jego twórcy zdecydowali się pójść po linii najmniejszego oporu i przygotowali urządzenie współpracujące z iPadem Mini. Zmianom nie uległa na szczęście sama konstrukcja kontrolera. Nadal więc mamy tu do czynienia ze swego rodzaju „kieszenią” na tablet uzbrojoną w dwa grzybki, krzyżak, bumpery, triggery i przyciski, czyli mówiąc prościej: wszystko czego potrzeba do grania w typową zręcznościówkę. Wszystko wskazuje też na to, że urządzenie to będzie zgodne ze standardami programu MFi, co oznacza, że będzie ono współpracowało od ręki z naprawdę sporym katalogiem gier.

Twórcy projektu zapowiadają, że Gamevice trafi do sprzedaży jeszcze przed końcem roku, chociaż mając w pamięci liczne opóźnienia premiery Wikipad 7 raczej ciężko jest wierzyć w „punktualność” firmy Wikipad. Przewidywana cena kontrolera nie jest jeszcze niestety znana.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona