Ważne

Samsung wprowadza w USA okres próbny swoich urządzeń dla potencjalnych klientów

Zazwyczaj przed zakupem nowego urządzenia szukamy jak największej ilości informacji na jego temat. Pytamy znajomych, przeglądamy treści w internecie oraz idziemy do sklepów, które wystawiają produkty dla bezpośredniego kontaktu z klientem. Jednak niezależnie od tego co usłyszymy czy przeczytamy, nigdy nie możemy być w 100% pewni tego, jak wybrany sprzęt będzie się sprawować. Z takiego założenia wyszedł najprawdopodobniej również Samsung, oferując potencjalnym klientom nową opcję okresu próbnego niektórych ze swoich urządzeń.

xolo_q2000lOd teraz można skorzystać z oferty w pięciu amerykańskich miastach – New York, Los Angeles, Santa Clara, Houston oraz Dallas. Zainteresowani muszą udać się do punktów Galaxy Studio, gdzie następnie składają kaucję. W zamian otrzymają oni urządzenie, które mogą testować przez maksymalnie 21 dni.

W tym okresie można oczywiście zwrócić sprzęt oraz – o ile nie został on uszkodzony – odzyskać zastawione pieniądze. Jeżeli jednak osoba zdecyduje się na zakup, powinna ponownie udać się do jednego z punktów Galaxy Studio bądź też skorzystać z oprogramowania Smart Switch  by sformalizować zakup.

samsung-okres-próbny-usa-01

Urządzenia które zostały uwzględnione w projekcie, to Galaxy S5, Galaxy Note 3, Samsung Gear 2 oraz Samsung Gear Fit. Zatem południowokoreański gigant proponuje dwa tabletofony/phablety oraz dwa akcesoria na rękę.

Jeżeli pomysł się sprawdzi – a jest to bardzo prawdopodobne – można zapewne liczyć na podobne projekty również w innych krajach. Czy w przypadku dostępności takiej opcji w Polsce, bylibyście zainteresowani? Dajcie znać w komentarzach. ;-)

Komentarze

  • Ja(ten prawdziwy)

    A właśnie się zastanawiałem, czy może gdzieś coś takiego jest, i… taki ńós.

  • O Holender

    Cudze chwalicie, swego nie znacie. Od dawna jest taka możliwość w salonach Samsunga np. w C.H. Arkadia w Warszawie. Wiem bo sam się przymierzałem.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona