Ważne

Aktualizacja: Google IO 2014 na żywo

Właśnie rozpoczął się Google IO 2014, jedna z ważniejszych konferencji tego roku. Duże oczekiwania i na pewno sporo ciekawych nowości, również dla użytkowników tabletów. Zachęcamy do oglądania i komentowania pod tym wpisem.

Aktualizacja

Konferencja skończyła się już jakiś czas temu, a nasze jej podsumowanie możecie przeczytać tutaj:

Zapraszamy!

Komentarze

 • Lawstorant

  Android one – miło

 • W tym roku Google przeszlo samych siebie zanudzajac wszystkich sztuczną, monotonną 3-godzinną prezentacją. Poprzednie lata były o niebo ciekawsze i lepiej przygotowane.

  • Wiele ciekawych nowości przedstawionych w mało ciekawy, nudny sposób. Pełna zgoda. Trochę szkoda, bo wywołanie efektu „cool” jest równie istotne, co same rozwiązania (niezależnie od tego, że to konferencja dla deweloperów – świat patrzy).

   • Przez ostatnią godzinę Twitter aż huczał od szyderstw. Zawsze otwierajaca konferencja jest dla mediów i pospólstwa, a dopiero kolejne dni są stricte deweloperskie. Tak jest na wwdc czy build. Ale trwa to max 1,5-2 h. 3 lata temu na I/O skakali spadochroniarze, a w tym roku… chimeryczny Pichai.

    • W obu przypadkach jest gadka deweloperska i sama konferencja przygotowana pod mieszaną publiczność z ukłonem w stronę twórców aplikacji. Niemniej Apple w tym roku miał lepiej przygotowaną konferencję, luźniejszą, zabawniejszą, ciekawszą. Google, natomiast, wręcz odwrotnie – zanudził wszystkich na śmierć. Nawet ja, entuzjasta nowych technologii i niepoprawny gadżeciarz, pod koniec walczyłem o swoje życie.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona