Ważne

Pierwszy Samsung Android Wear zostanie pokazany na Google I/O 2014?

Technologie noszone są ostatnio bardzo mocno promowane. Zainteresowało się nimi nawet samo Google tworząc Android Wear, platformę dedykowaną właśnie inteligentnym akcesoriom. Według CNET Samsung może zaprezentować swój pierwszy zegarek z AW na Google I/O 2014.

Mówi się, że Koreańczycy pracują nad dwoma wariatami zegarka. Na warsztacie są urządzenia z procesorem Exynos i układami Qualcomm. Nie wiadomo jednak, na którą jednostkę zdecyduje się Samsung. Jeśli chodzi o stylistykę, to powinna ona być zbliżona do zegarków zaprezentowanych w poprzednim roku.

Możliwe, że zauważony ostatnio w FCC model SM-R382 jest właśnie tym, który ujrzy światło dzienne podczas Google I/O 2014. Co więcej, Samsung prawdopodobnie nie będzie jedyną firmą, która zaprezentuje swój zegarek. Motorola i LG także są na zaawansowanym etapie tworzenia urządzeń z Android Wear.

Konferencje Google I/O 2014 odbędzie się 25 i 26 czerwca w San Francisco. Oprócz inteligentnej biżuterii Google przedstawi rozwiązania, które sukcesywnie trafiać będą do użytkowników. Spodziewamy się zaprezentowania nowego Androida oraz zmian w interfejsie usług Google – pierwszym tego przykładem jest odmieniona aplikacja Google+.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona