Ważne

Sunrise Calendar od teraz dostępny na Androida

sunrise calendar 1

W ostatni dzień maja twórcy świetnego kalendarza Sunrise zrobili niemałą niespodziankę dla posiadaczy urządzeń z Androidem. Do tej pory zazdrościłem tego kalendarza użytkownikom iPadów i iPhone’ów. Teraz zainstalowałem aplikację na LG G2 i jestem ogólnie zadowolony, ale brakuje jeszcze kilku smaczków dostępnych na platformie iOS.

Aplikacja charakteryzuje się minimalistycznym wyglądem. Jest bardzo spójna i jej działania powinien uczyć się nie jeden deweloper. Oferuje synchronizację z kontem Facebooka czy Google. Jeśli ktoś używał wcześniej usługi iCloud, to również z nią może zsynchronizować kalendarz.

Sunrise Calendar jest darmowy i działa bardzo płynnie, przynajmniej na G2 ;) Niestety, w chwili obecnej brakuje wsparcia dla tabletów, ale to się powinno zmienić wraz  z aktualizacją. Szkoda, że nie przeniesiono z iOS wyszukiwarki, ale to również powinno pojawić się w kolejnej wersji aplikacji.

Zapewne od razu pojawią się pytania typu: w czym ten kalendarz jest lepszy od innych. Co prawda nie oferuje on nadzwyczajnych funkcji, ale czego wielkiego wymagać od kalendarza. W mojej ocenie Sunrise Calendar nadrabia wyglądem i działaniem, które nie uprzykrza życia. Powiadomienia pojawiają się na rozwijanej belce powiadomień.

 Aplikację można pobierać klikając w przycisk poniżej.

get_it_on_play_logo_large

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona