Pierwsze zdjęcie prototypu 12,9-calowego iPada

ipad-pro-6

Istnienie iPada PRO było przez zwolenników filozofii Apple kwestionowane niemal tak bardzo, jak możliwość pojawienia się 5,5″ iPhone’a. Jako że ostatnimi czasy wiele wskazuje na to, że Apple w tym roku postawi na rozmiar, warto by było przyjrzeć się bliżej plotkom na temat kolejnego wariantu tabletu z Cupertino.

iPad-Pro-Maquette-660x495

Mamy tutaj do czynienia z niewykończonym korpusem być może prototypu, mniej możliwe, że finalnej wersji nowego urządzenia z nadgryzionym jabłkiem na obudowie. To, co najbardziej zwraca uwagę to to, jak duże jest to urządzenie. Wystarczy spojrzeć na dłoń osoby, która je trzyma, by móc stwierdzić, że ten tablet jest o wiele większy niż do tej pory znane nam iPady, wygląda nawet na więcej niż rzekome 12,9″, o którym już kiedyś było sporo plotek. Oczywiście w dobie powszechnie dostępnego druku 3D, spreparowanie podobnej obudowy nie stanowi żadnego problemu. Należy należy jednak mieć na uwadze to, że teraz, kiedy w iOS ma pojawić się możliwość uruchamiania dwóch aplikacji jednocześnie, zasadność istnienia bardzo dużego tabletu znacząco wzrosła.

Źródło

Komentarze

 • Guardion

  A ponoć to Samsung wszystko kopiuje na potęgę… Ta, Ipad pro + 12,9 cala z czymś mi się kojarzy.

 • Desolation

  apple zaczyna słuchać głosu ludu ? piekło powoli zamarza – zaczyna się od 2 aplikacji na jednym ekranie, a kończy na tablecie 13″ :)

 • barwniak

  Ale będzie tafla odbijająca światło. Niech lepiej dają lepsze antyrefleksy (a są) lub dadzą matryce matowe.

 • Jacek

  Zobaczymy co wymyśli Samsung , żeby jabco mogło to skopiować i opatentować w następnym fjuczerze jako swoje wielkie lool . Kopiowana innowacyjność jabca jest żenująca . Kończą się złodzieje pomysłów .

  • Andrzej Pszczółka

   Przecież to samsung kradnie od Apple, skończ trollowac ;)

   • Satornil

    Apple tak samo kopiuje jak samsung, htc, lg itd…
    Nie ma firmy która by nie skopiowała od innych dobrych rozwiązań.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona