Ważne

LG G3 będzie najlepszym aparatem? Zagadka rozwiązana

LG-G3-press-renders-appear-533x400

Ostatnio Konrad rozpływał się nad grafikami przedstawiającymi wygląd LG G3. Całkowicie go rozumiem, phablet zapowiada się pięknie. Istotą niusa jest fakt, że dzięki @evleaks rozwiązała się, prawdopodobnie, pewna zagadka – jaki element ulokowano po lewej stronie oka aparatu. Jej rozwiązanie jest ciekawsze niż mogłoby się wydawać. 

Nie jest to ani czujnik podczerwieni, ani czytnik linii papilarnych, ani też pulsometr. LG zaimplementowało czujnik laserowy. Wszystko po to, by łapanie ostrości było dokładniejsze, ale też znacznie szybsze. Ciekawe czy LG dzięki laserowi pobije, bądź co bądź, rekord Samsunga – autofokus w 0,3 sekundy. Może być ciężko, ale LG pokazało już, że nie boi się grać ryzykownie. Takim działaniem można określić przeniesienie przycisków głośności i blokowania na plecki urządzenia.

ASD

Warto też odnotować, że na innej grafice możemy zobaczyć prawdopodobną tapetę, tudzież ekran odblokowywania. Mi się podoba – na ekranie, który ma mieć G3 taka mnogość detali musi wyglądać niezwykle ostro. Wygląda na to, że chińskie flagship killery będą miały nie lada problem z G3. ;)

źródłoźródło

Komentarze

 • Muszę przyznać, że ta grafika pasuje do niego idealnie :) A co do samego rozwiązania to ciekawe jak to będzie sprawdzać się w praktyce. Może być hit, a może będzie to kolejny dodatek, który wygląda ładnie tylko w ulotkach. Will see ;)

  • Dokładnie, czas pokaże.
   Grafika pasuje, aczkolwiek powątpiewam, że G3 będzie metalowy. Zdałem sobie sprawę, że będzie zbyt ciężki. Mój G2 mógłby być lżejszy :D

 • Ja bym chciał żeby smartfony miały właśnie dużą diodę podczerwieni z tyłu żeby można było robić zdjęcia i nagrywać filmu w całkowitej ciemności. to byłby bajer dopiero lepszy niż te wszystkie pulsometry

 • Broda.

  M8 ma również 0.3 sec.

 • dred

  Nie wiem jak jest w G2, ale jesli Lg przy okazji G3 odwali taki nr, jak w G flex, czyli przyciski ekranowe zabierajace 0,5″ ekranu, to ja dziekuje za takie innowacje. Wole rozwiazanie samsunga, czyli przyciski home, wstecz i opcje na dole smartfona.

 • nie mam zamiaru się logowac

  Co by to nie było to jest to po prawej stronie aparatu, nie lewej! Podobnie w Polsce kierowca siedzi po lewej stronie nie po prawej…

 • Arrczi

  Czekam na G3 z niecierpliwością. Boję się tylko, że 5,5″ będzie zbyt duże do codziennej obsługi telefonu. Wizualnie jest świetny i te mikroskopijne ramki :)
  Oby bateria dała radę wytrzymać pełny dzień pracy.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona