Ważne

Android 4.4 KitKat dla Samsunga Galaxy Note 8.0 – póki co w Korei

samsung-galaxy-note-8.0-tabletowo-mwc2013-01tgf

Na początku roku do sieci przeciekła (lub, jak kto woli, „przeciekła”) lista urządzeń mobilnych Samsunga, które mogą liczyć na aktualizację oprogramowania do Androida 4.4 KitKat. Wśród nich były między innymi dwa tabletofony koreańskiego koncernu, Galaxy Note 2 i Galaxy Note 3, które od jakiegoś czasu mogą cieszyć się z KitKata. Teraz nadeszła pora na większego członka tej rodziny, Galaxy Note 8.

Jak dowiadujemy się ze strony SamMobile.com, aktualizacja Galaxy Note 8 już się rozpoczęła. Na pierwszy ogień powędrowały egzemplarze pochodzące z rodzimego rynku producenta, a więc Korei Południowej. Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy możliwość zaktualizowania systemu do wersji 4.4 KitKat udostępniona zostanie reszcie świata, ale powinna to być wyłącznie kwestia czasu. Trudno by było bowiem uwierzyć w to, że najnowsza odsłona platformy Google trafi jedynie do koreańskich egzemplarzy urządzenia.

Aktualizacja wprowadza numer oprogramowania M500WKXUBND9, a wraz z nią usprawnienia związane z wydajnością samego urządzenia, dłuższą pracą akumulatora, jak również, między innymi, wsparcie dla bezprzewodowego drukowania.

Gdy tylko aktualizacja wyjdzie poza granice Korei, damy znać.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona