Ważne

Samsung rozpoczął aktualizowanie Galaxy Note 2 do Androida 4.4.2 KitKat!

Samsung Galaxy Note 2

Samsung Galaxy Note 2

Samsung Galaxy Note 2 do najnowszych urządzeń koreańskiego koncernu nie należy… Debiutował pod koniec 2012 roku z Androidem 4.1 Jelly Bean na pokładzie. Z tym większym entuzjazmem zostały przyjęte wczesne plotki dotyczące wydania dla niego Androida 4.4, które wczoraj przerodziły się w rzeczywistość. Teraz już oficjalnie możemy Was poinformować, że to nie były wyłącznie spekulacje. Samsung rozpoczął aktualizowanie swojego tabletofonu, Galaxy Note 2, do Androida 4.4.2 KitKat!
Sama aktualizacja ma wpłynąć na szybkość i wydajność działania Galaxy Note 2, który dzięki aktualizacji do najnowszej wersji systemu operacyjnego powinien zyskać nowe życie. Wśród nowości pojawiły się pełnoekranowe okładki albumów, Samsung Knox, Samsung Wallet, funkcja bezprzewodowego drukowania oraz skrót do aparatu na ekranie blokady.

Na pierwszy ogień poszli użytkownicy Galaxy Note 2 z Francji, niemniej w najbliższym czasie aktualizacji mogą się spodziewać posiadacze tabletofonu z pozostałych krajów, w tym również z Polski. Gdy już do Was dotrze, na ekranie Waszych urządzeń pojawi się informacja o dostępności nowej wersji oprogramowania. Będę wdzięczna za informację w komentarzach, gdy aktualizacja dotrze już do naszego kraju.

Oczywiście możecie sprawdzać jej obecność ręcznie – wchodząc w ustawienia urządzenia.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona